2. návod na geopardí nail design

Publikováno 20.3.2012

V následujícím videu najdete návod na originální nail design. Perfektně vypadají a hodí se do práce i do města, pro mladé i zralejší ženy. Vyzkoušejte to, je to celkem snadné a velice efektní. Udělejte parádu s geopardími nehtíky.

S jarními dny se pomalu ale jistě vrací na scénu exotické vzory. Také proto jsme pro vás dnes připravili návod, jak si kousek hřejivé exotiky nanést na vaše nehty. Tento nail art je ideální pro ženy jakéhokoliv věku. Máte-li odvahu a trochu zručné ruce, vykouzlete si gepardí nehty i vy.

Co je potřeba?

  • podkladový lak (neopomínejte ho, je velice důležitý pro zdraví vašich nehtů, především pokud je zatěžujete neustále lakováním)
  • béžovo/zlatavý lak (vybírat můžete dle vlastního úsudku. Barva by ale neměla být příliš tmavá ani příliš světlá. Zvolte spíše perleťové než matné odstíny)
  • zdobící lak černé barvy (pro tento vzor je vhodnější černý lak ve fixe, zručnější z nás to však zvládnou i tenkým štětečkem)
  • lak tmavě hnědé barvy
  • bezbarvý lak na zafixování svrchních vrstev

Geopardí nehty

Vykouzlit si je můžete i vy! Velice snadno a rychle.

Jak postupovat?

Na upravené a podkladovým lakem ošetřené nehty naneste vrstvu béžovo/zlatavého laku. Před nanesením druhé vrstvy počkejte, než první uschne, aby se vám lak neshrnoval.

Na perfektně zaschlý lak naneste pomocí tahů tenkým černým lakem ve fixe po ploše celého nehtu rovnoměrně podkovy, ideální počet je deset, záleží však na velikosti nehtu. Do příliš volných míst pak přidejte černou tečku. Opakujte na všech nehtech.

Kapku tmavě hnědého laku si kápněte na podložku (nejlépe plastovou paletu) a do ní následně namáčejte tenký štěteček. Vyplňujte vnitřní prostory připravených podkov, můžete přidat také pár hnědých teček.

Až všechny vrstvy dokonale zaschnou, odstraňte nežádoucí lak okolo nehtu a přetřete jej ještě vrstvou bezbarvého svrchního laku, který prodlouží životnost těchto exotických nehtíků.

Hurá, a je to hotovo!

Komentáře