3. návod na bláznivý barevný nail design

Publikováno 25.4.2012

Máte ráda zábavu? Jste hravá a nebojíte se vyčnívat? Nechte to za sebe říct své nehty. Vykouzlete si bláznivý barevný podle našeho návodu. Budete překvapená, jaký obdiv vaše nová manikúra sklidí.

Už vás nebaví francouzská manikúra nebo ohraná červená? Zkuste něco nového, nenáročného, přesto efektivního.

K vytvoření takovéhoto nail designu je potřeba pár pomůcek. Než začnete se samotným lakováním, připravte si lepící pásku, misku s vodou, špejli, odlakovač, podkladový lak, bílý lak a 3 různé druhy barevných laků podle vaší nálady.

Abyste si usnadnila práci, nehet pečlivě orámujte lepící páskou, který zakryje veškerou kůži kolem něj. Čistý opilovaný nehet přetřete vrstvou podkladového laku a naneste i dostatečnou vrstvu bílého, na který se při této vodní technice budou laky skvěle chytat.

Do misky s vodou nanášejte postupně kapky vybraných barevných laků, každý lak použijte dvakrát. V souvislosti s požadovaným vzorem na nehtu vytvarujte lak na vodní hladině a poté do správného místo ponořte připravený nehet.

Nehet nechte v lázni 5-10 sekund. Pak odlepte pásku, odlakujte opatrně přečnívající lak na kůžičce okolo nehtu a přelakujte pro výsledný efekt ještě bezbarvým lakem.

Celý postup opakujte na všech nehtech. Buďte pečlivá, opatrná a důsledná a všichni budou u vytržení z vašeho nového nail designu.

Komentáře