Jak vykouzlit cop z pěti pramenů nebo rybí cop?

Publikováno 11.4.2012

Naučte se, jak zaplést vlasy do copu neobvyklým způsobem. Jednoduchý a velice praktický účes, na který nedá dopustit ani kdejaká celebrita na červeném koberci, si nyní vytvoříte za pár sekund.

Máte krásné dlouhé husté vlasy a všichni je obdivují? Nebaví vás je nosit stále rozpuštěné nebo jen stažené v přísném culíku vzadu, ale nemáte čas na náročné účesy, které by vypadaly dobře? Zapomněla jste na jednoduché a velice praktické řešení - cop!

I vy jste určitě jako malá chodila se zapletenými copy. Možná si myslíte, že je to účes pro holčičky, ale i celebrity si na červený koberec zaplétají vlasy do všemožných copů. Mistryní v zaplétání je Charlize Theron, která stále překvapuje novými kreacemi na svých kadeřích. I Eva Longoria, Fergie, ale i mladá teenegerka Miley Cyrus na ležérní, jednoduchý, ale přes to skvěle vypadající cop nedají dopustit.

Možností je hned několik. Můžete rychle splést úhledný copánek ze tří pramínků jako obvykle, nebo se nechte inspirovat následujícím videem a vykouzlete si pětidílný cop.

Pětidílný cop

Stále oblíbenějším se stává také rybí cop. Návod, jak jej vytvořit, naleznete v následujícím videu.

Rybí cop

Při správné úpravě můžete cop nosit do baru i do práce, ale velice snadno z něj také uděláte plesový účes. Ať už jej dáte na stranu, nebo ho uděláte vysoko na temeni hlavy, ulíznutý či ležérní, vždy s ním zabodujete. Pokud máte ráda šátky na všechny způsoby, místo jednoho pramenu můžete zaplést šátek a máte jarní look jako vyšitý. Tak pleťte, pleťte...

Komentáře