8 tipů jak nakupovat prádlo přes internet

Publikováno 16.5.2011

Bojíte se nákupu prádla přes internet? Dáme vám 8 tipů, jak si prádlo v internetovém obchodě vybrat.

1. Střih podprsenky - pokud si nejste jistá, jestli vám bude sedět tento střih podprsenky, zvolte nějaký, který už máte z dřívější doby ověřený a víte, že vám perfektně sedí. Dnes už ale není problém prádlo vyreklamovat a proto se nemusíte bát reklamací. Pokud nám zboží zašlete v nepoužitém stavu a neporušeném obalu zpět do 30 dnů od převzetí zásilky, máte nárok na vrácení peněz.

2. Košilka - pokud si netroufáte koupit si přes internet podprsenku, skvělou alternativou je i spodní košilka. Oblíbené jsou stále saténové košilky. Nic nezkazíte ani smyslným nočním prádlem, které potěší vás i vašeho partnera.  Vybírat můžete z mnoha kombinací.

3. Velikostní tabulky - když si nejste jistá velikostí, u každého produktu v našem e-shopu najdete tabulku velikostí daného výrobce, kde si podle naměřených čísel nebo konfekčních velikostí můžete vybrat odpovídající velikost daného produktu.

4. Věk a postava - dávejte pozor, aby se dané prádlo hodil k vašemu věku a postavě.  Někdy se extravagantní kousky nepříliš ztotožňují s určitými typy postav.

5. Styl - při výběru prádla se musíte ohlížet i na styl prádla, který nositelce vyhovuje a hodí se k ní. Samozřejmě je z čeho vybírat. K mání je sportovní, elegantní, extravagantní i konzervativní prádlo.

6. Komplety - máte li problém s kombinováním podprsenek a kalhotek, vyberte si z nabídky kompletů. U většiny prádla jsou však v souvisejících produktech uvedeny kousky, které se k vybranému prádlu perfektně hodí.

7. Barvy - s výběrem barvy většinou není problém. Vybírejte podle vkusu, oblíbenosti a modernosti barev, nebojte se ani extravagantnějších barev a vzorů. Mezi mnoha ženami jsou rozšířeny i zdánlivě neobvyklé kombinace barev.

8. Kalhotky - tak jako u podprsenek, zůstaňte věrni střihu kalhotek, které vám vyhovují. Daleko lépe se trefíte. O velikosti se přesvědčte ve velikostní tabulce daného produktu.

Komentáře