Chytře na kruhy pod očima

Publikováno 21.8.2011

Kruhy pod očima nás dokáží pořádně potrápit. Nejen že nám s přehledem přidají hezkých pár let navíc, ještě k tomu vypadáme unaveně, i když jsme zrovna odpočaté. Existuje mnoho rad, jak se jich zbavit nebo je zakrýt. Vynecháme dnes kosmetické přípravky a nabídneme něco trvalejšího.

Všechny kosmetické firmy se zabývají stále stejným tématem: jak učinit ženu krásnější a jak zakrýt její nedostatky. Jednou z oblastí obličeje, která potřebuje spíše korekci, je právě podoční oblast. Patříte-li k těm, na kterých je vidět každý prohřešek proti spořádanému (ale nudnému) životu, zajisté uvítáte nabídku, jak se zbavit kruhů pod očima na opravdu dlouhou dobu, aniž byste musely podstoupit bolestivou plastickou operaci. Je to v podstatě kompromis mezi chirurgií a líčidly, ovšem s tou výhodou, že je téměř bezbolestný a večer se nemusí smývat.

Aplikace Esthelis

Jedná se o výplňový materiál Esthelis, který je určen k injekční aplikaci hlavně do podoční oblasti. Je tvořen kolagenem, který je normálně obsažen v každém těle v kůži a chrupavkách, ale vlivem stárnutí se vytrácí. Tím vznikají různé prohlubně a stíny pod očima, které vytvářejí dojem únavy. Pro jeho zpětné doplnění do příslušných oblastí se přednostně používá speciální kanyla, která nepoškozuje drobné cévky, takže nevznikají modřiny. Esthelis se postupně vstřebává, výsledek tedy není okamžitý, ale patrně viditelný až po pár dnech.
Je to momentálně nejefektivnější  ošetření a nabízejí ho například v MYCLINIC Prague. Podle rozsahu a potřeby použitého materiálu zde stojí aplikace Esthelisu již od 6 tisíc Kč a účinek trvá 6-12 měsíců.

Komentáře