Čokoládová snadno a rychle

Publikováno 31.7.2011

Máte strach z rakoviny kůže, ale touha po snědé pleti je silnější? Máme řešení!

I když jsou kultury, kde je světlá pleť znakem krásy, u nás se víc cení lehký bronzový nádech. S opálenou pokožkou působíme svěžejší, krásnější a zdravější.

Jestli jste netrpělivé, chcete přírodě trochu pomoci nebo jste jen bledulky, nezoufejte! Existují i jiné způsoby, jak dosáhnout vytouženého hnědého odstínu pleti.

Tónovací přípravky

Opalování

Opálená pleť působí velice přitažlivě.

Používejte je denně, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Mají jednu výhodu: intenzitu barvy si určujete sama tak, aby co nejlépe vyhovovala vaší představě o výsledném odstínu pleti. Ověřte si, zda výrobek obsahuje UV filtr. Pokud ne, musíte při slunění používat ještě klasický opalovací krém.

Samoopalovací přípravky

Většinou jsou univerzální, na tvář i tělo. Jestliže máte citlivou pleť, sáhněte po výrobku určeném speciálně na tvář. Před jeho nanesením je ideální udělat si důkladný peeling –nechcete přeci vypadat jako dalmatin, ne? Při nanášení krému si dejte zvláštní pozor na partie okolo vlasů, uší a krku. Až budete hotová, nezapomeňte si důkladně umýt ruce a nehty.

Bronzery

Dodají pokožce a tváři zlatý lesk a dojem jemného opálení. Mají podobu buď klasického pudru nebo pudru ve tvaru perel, na který budeš potřebovat štětec.

Opálení nástřikem

Opálená žena

Při opalování na sluníčku dbejte na dostatečnou ochranu před UV zářením.

Ve speciálních salonech nabízejí kabinky, kde se automaticky aplikuje nástřik samoopalovacím přípravkem. Stačí jedna aplikace, a za 10 minut vypadáte jako, když jdete od moře. I zde se před aplikací doporučuje peeling celého těla. Na rozdíl od opalování v soláriu či na sluníčku je nástřikové opalování bezpečnější a šetrnější k pokožce. Jeho intenzitu si zvolíte podle typu pleti po konzultaci s personálem.

Zvýraznění opálení

Máte už krásně zlatý odstín a chcete ho zvýraznit? Sežeňte si přípravky zvýrazňující opálení, které se nanášejí před vystavením kůže slunci i po opalování. Jestliže toužíte po bezchybné pleti a zároveň chcete podtrhnout své opálení, vyzkoušejte místo make-upu , bezbarevnou podkladovou bázi pod make-up. Nechá opálení vyniknout, spolehlivě zakryje rozšířené póry, zmatňuje a často má i ochranný faktor

Komentáře