Culík alias Koňský ohon - noste jej na čtyři způsoby

Publikováno 26.9.2011

Culík patří ke stálicím módního světa stejně jako malé černé nebo bílá košile. Nakonec je vždycky právě ON tím nejčastějším vlasovým stylingem. Vážeme ho ve slabých chvilkách, když prostě nevíme co s vlasy, i ve dnech, kdy chceme vypadat cool. Culíkatých stylingů je spousta. Ty čtyři základní jsme pro vás dnes shrnuli

Culíky1) Dívčí

Svázat vlasy hluboko v týlu je to nejjednodušší, co s nimi můžete udělat. Nekomplikovaný účes je hodně dívčí, pro někoho možná příliš školácký. Na rafinovanosti mu přidáte sponkou do vlasů nebo tím, že kolem gumičky obmotáte pramen vlasů. Hodí se na den.

2) Klasický

Když vlasy nad krkem lehce vyčešete nahoru a spojíte je v týlu, vznikne vám ta nejklasičtější varianta culíku. Působí přirozeně, ale upraveně. Je ideální na den, ale dobře už se hodí i na večer, k extravagantnějším outfitům. Vlasy by měly být lesklé, takže k hřebenu a gumičce potřebujete i vlasové sérům nebo sprej pro lesk.

3) Fashion

Svažte culík o trochu výš, na temeni hlavy a… fashion účes je na světě. Hodí se k letním šatům, tílkům, topům, košilím i večerním outfitům. Působí hodně sexy a žensky. Vyniká v něm silueta krku, takže držte záda rovně a hlavu zpříma.

4) Extrémní

Výš už to nejde. Poslední varianta culíku je nápadná, extravagantní a potřebuje stylingové produkty. Vlasy se do něj nejčastěji kartáčují v předklonu, sepnou se gumičkou a zafixují lakem. Tak jako u jiných ‚extrovertnějších‘ účesů i s ním musíte sladit outfit.

Kategorie: Zajímavosti, Doporučené články
Štítky: trendykrásavlasypodzim 2011účesyculíkvisageimage

Komentáře