Jak si vypěstovat hezký zadeček (i když je třeba trošku větší)

Publikováno 23.8.2011

Více než 85 % žen je podle průzkumů nespokojeno se svým pozadím! Je velké, malé, neforemné, málo zpevněné, s celulitidou, zkrátka každá si na něm něco najde.

Co dělat, pokud vás větší zadek opravdu trápí – a co hůř, když vám jeho velikost předhazuje partner?

„Chtěla jsem partnerovi připravit romantický večer, a tak jsem navařila a koupila si sexy prádlo. Místo, aby byl nadšený, se na mě podíval a řekl: »Máš velký zadek, měla bys zhubnout«. Večer tím zkazil a od té doby mi velikost mého pozadí neustále předhazuje. Přitom nosím velikost L, nejsem žádná tlusťoška,“ vypráví dvaatřicetiletá Katka. Podobnou zkušenost má i pětatřicetiletá Soňa. „Vždycky jsem byla štíhlá, ale po porodu se mi rozšířily boky a zvětšil zadek. Bohužel partner mi při každé příležitosti opakuje, že jsem tlustá a velké zadky nemá rád. Tajně pak brečím a je mi z toho nanic,“ popisuje.

Velký zadek: Ženám se nelíbí, mužům ano

Podle výzkumů není se svým pozadím spokojeno přes 85 % žen. Většina z nich však zbytečně – vidí nedostatky, kterých si ostatních nevšimnou, a hodnotí se příliš kriticky. Problém ale nastane v okamžiku, když jim jakýkoli nedostatek, či spíše přebytek, začne předhazovat partner… Diety, cvičení, nic nepomáhá, a tak upadají do depresí. Přitom existuje spousta mužů, kteří právě více zaoblené partnerky přímo vyhledávají! Pokud ale nechcete vyměnit partnera, můžete si velmi pomoct vhodně zvoleným oblečením a cvičením, určeným na zpevnění hýždí.

Zajímavost

Se zajímavým dělením dámských pozadí přišli britští návrháři, kteří je rozčlenili podle tvaru. Pokud to tedy nevíte, jste hrdou majitelkou jednoho z těchto zadečků – hrušky, rajčete, brambory nebo nektarinky. Rajče (45 % žen) je pozadí baculaté a nepříliš pevné, brambora (30 % žen) je tvar širší a ne zrovna foremné, hruška (15 % žen) znamená výrazně širší pozadí než horní část těla a nektarinka (10 % žen) je zadeček kulatý, plný a pevný, o kterém každá žena sní.

Netrapte se, jste jako Jennifer Lopez

Dělá vám větší pozadí vrásky na čele? Pak je tu na závěr jedna rada: J LoNetrapte se, vždy máte postavu skoro jako Jennifer Lopez! Ta má prý jeden z největších zadečků v showbussinesu, ale vůbec s tím nemá problém. Naopak je na svou postavu patřičně hrdá a především: Mužům se líbí. Tak hlavu vzhůru, udělejte z většího pozadí přednost a zvedněte si sebevědomí.

Doporučujeme - co si obléct (větší zadek):

  • Pokud nosíte hlavně rifle, zvolte vhodný střih. Abyste větší pozadí a případně i stehna zbytečně nezdůrazňovala, zapomeňte na úzké a obtažené kalhoty střihu skinny nebo slim, raději volte rovné a volnější střihy, které se směrem dolů trochu rozšiřují.
  • Topy a trička by měly ideálně sahat zhruba do půli hýždí. Pokud jsou delší, spíše vaše pozadí obepínají a ještě ho zdůrazňují.
  • Nosíte ráda šaty nebo topy? Pak volte modely, které mají výrazná ramena (např. s nařasením) – postavu totiž opticky srovnají a větší hýždě tak více zanikne.
  • U sukní volte raději střih do A (případně rovný), dobře vypadá, pokud se směrem dolů rozšiřuje. Na obepnuté kousky s rozparkem, volánky, krajkami apod. raději zapomeňte.
  • Větší zadeček také zvýrazňují kapsy na zadní části kalhot. Raději se jich vyvarujte anebo alespoň nevolte nijak výrazné.
  • Velkou roli hrají i barvy. Pozornost od pozadí odpoutáte, pokud spodní část těla oblečete do tmavých barev, kdežto vršek do veselých a světlých.

Komentáře