Konec s ranním dilematem "Co na sebe"

Publikováno 6.3.2012

Známe to všechny. Šatník nám praská ve švech, ale my stejně každé ráno vyslovíme větu "Nemám co na sebe". Pět účinných a jednoduchých triků vás zbaví ranního stresu při výběru outfitu.

Hlavním heslem je nebát se experimentovat. Šikovně nakombinujte to, co máte v šatníku, přestože to není zbrusu nové a vytvořte tak outfit, který jste ještě neměla na sobě. Buďte originální, ale pokud vás příliš fantazie nenavštívila, čerpejte inspiraci z módních časopisů, seriálů a filmů a internetových blogů.

Doplňky

Outfit se rázem změní pomocí vhodných doplňků

Důraz dejte na doplňky. Váš všední look maximálně pozvedne a oživí klobouk (navíc zakryje nepovedený účes), masivní náramek, hedvábný šátek nebo kožený pásek.

Věc, která na ženě působí nejvíce sexy jsou jednoznačně podpatky. Obujte lodičky a pak již sebevědomě kráčejte a užívejte si pozornost okolí. Vaše nohy díky nim budou působit štíhleji stejně jako zbytek těla.

Partnerův šatník vám také není zcela uzavřen. Máte-li trable z neoriginality, vypůjčte si pánský kousek. Nejlépe uděláte, když sáhnete na košile. Kostkovanou přiřaďte k jeansům a bez vzoru oblékněte k sukni. Ani pánské propínací svetry však vašemu zevnějšku na kráse neubydou.

Cardigan

Investujte do kvalitního cardiganu

Při nákupu oblečení vždy přemýšlejte nad tím, jestli je kousek možno nosit k vašemu současnému šatníku. Nákupem univerzálního oblečení tvoříte vědomě či nevědomě spoustu dalších originálních kombinací. Základem jsou cardigany - jednobarevné propínací svetry. Bílý, béžový a šedý se rozhodně ve vaší skříni neztratí. Jednoznačnou záchranou vám vždy budou také černé klasické kalhoty a černé silonky. Pak už jen můžete kombinovat s výstředními kousky.

Váš šatník musí být vždy uklizený, abyste se v něm při hledání outfitu na následující den vyznala. Takto si ušetříte spoustu času a nervů.

Uklizený šatník

No není to nádhera? A jak krásně se v tom ráno vyznáte.

Komentáře