Luxusní boty oslavují 20 let působení touto skvostnou kolekcí

Publikováno 6.3.2012

Ano, nádherné boty z dílny unikátního obuvníka Christiana Louboutina už se na trhu pohybují 20 let. Charakteristická červená podrážka zdobí i novou narozeninovou kolekci. Nechte se unést skvosty ze světa obuvy.

Tak jako každá žena touží po kabelce Louis Vuitton, módním vkusem políbené ženy se prostě neobejdou bez lodiček s červenou podrážkou od Christiana Louboutina. Každá bota reprezentuje luxus a dámy celého světa si je prostě zamilovaly.

Značka už letos oslaví 20 let působení na trhu a při této příležitosti byla vytvořena narozeninová kolekce, která je tak úžasná, že se vám zatají dech!

Boty z dílny Christiana Louboutina reprezentují luxus osobně!

Boty z dílny Christiana Louboutina reprezentují luxus osobně!

Výroční kolekce génia obuvnické sféry zahrnuje 20 párů bot a šest unikátních kabelek symbolizujících návrhářovu kariéru. Od 27. února byly tyto jedinečné kousky dostupné v Pop-up store Selfridges v Londýně, nyní už jsou v prodeji po celém světě.

Na své si přijde opravdu každá. Excentrické kozačky, elegantní vintage střevíce i moderní lodičky s šestnácticentimetrovým podpatkem jsou obohaceny o neméně nádherné kabelky, psaníčka. Jednoznačně nejzajímavější se nám zdá punková kabelka inspirovaná Paříží, kde v listopadu roku 1981 otevřel Christian svůj první butik. V kolekci nechybí ani legendární The Love Shoe, jež je inspirována Lady Dianou. Kousky jsou prostě hotovými uměleckými díly.

Charakteristické červené podrážky ovládly ženy celého světa!

Charakteristické červené podrážky ovládly ženy celého světa!

Smutnou skutečností je však to, že na pořízení jednoho úlovku z dílny slavného obuvníka si musíte přichystat několik desítek tisíc korun. Luxus hold něco stojí a většina z nás si jej v podobě lodiček s červenou podrážkou jen tak dopřát nemůže.

Ukázka z kolekce:

Pro zvětšení klikněte na fotografii!

Romantické Louboutinky

Loubotinův skvostLoubotinův skvost

Boty s červenou podrážkouTyrkysová parádaLáska na první pohledKabelka z kolekce k 20. výročí značky

Komentáře