Mladé ženy upřednostňují velká prsa před vyšším IQ

Publikováno 14.3.2012

Skoro polovina mladých žen a dívek považuje velké poprsí za přednější, než výšku IQ. Tyto šokující výsledky vyplynuly z nedávného průzkumu ve Velké Británii. Plná ňadra prý údajně zajistí pocit štěstí, úspěchů v práci i u mužů.

Věty typu Krása vychází zevnitř už mladým dívkám a ženám od 18 do 25 nic neříkají. Nedávný průzkum, kterého se zúčastnilo přes tisíc Britek totiž odhalil, že je pro ně hlavní mít velká ňadra.

Slevový portál nabízel anketu, ve které se objevila otázka Co by zvolily, kdyby si musely vybrat mezi větším poprsím a vyšším IQ. Na tu odpovědělo přes padesát procent hlasujících odpovědí bujný dekolt a jako obhajobu tvrdí, že by jim větší prsa zajistily pocit štěstí. Šedesát procent si je dokonce jisto větším obdivem mužů.

Pouhých 33% upřednostňuje vyšší IQ před poprsím, podle nich více zaujme inteligence. Dalších 33% by před IQ preferovalo lepší postavu.

Velikost prsou

Pro mladé ženy jsou velká prsa značně důležitější než inteligence

Mladé ženy si na vzhledu zakládají nejen kvůli vztahům, ale také kvůli práci. Dle jejich názoru se totiž s bujným dekoltem mohou lépe uplatnit. Ne vždy ale tahle přání o dokonalém těle končí úspěchem. Krásné dívky jsou nespokojeny se svou postavou, čímž jim hrozí různá psychická onemocnění jako je anorexie či bulimie. Žijeme ve světě, kde se dá každá část těla upravit chirurgicky. Plastičtí chirurgové dokáží doslova zázraky, ně vždy však jsou tyto zákroky zcela nutné.

Tuto idealizaci krásy bychom mohli klást za vinu celebritám. Ženy se v jejich "dokonalém vzezření" vzhlížejí a snaží se jim přizpůsobit. Mnohdy ale slepě a bez rozmyslů.

 

Komentáře