Muži POZOR! Většina žen mluví o dárcích dlouho dopředu.

Publikováno 23.11.2011

Rok co rok se muži trápí tím, co své lásce koupit jako překvapení pod stromeček. A rok co rok ženy trpí nad rozbaleným dárkem, který si vůbec nepřály. Přitom většina žen naznačuje svému partnerovi, co by bylo ideálním dárkem, už hodně dlouho dopředu.

Muži však řeči těla žen mnohdy nerozumí a jsou vůči ní většinou hluší. Přitom mezi ženami existují čtyři základní typy „naznačování“.

Nejvíce je mezi ženami těch, které svou konverzaci s mužem často okoření právě povídáním o nějaké věci, kterou si přejí. Muži si neuvědomují, že ta zmínka „mimochodem“ je vlastně velmi podstatná.

Stejně početné jsou ženy, které rády ukazují. Pokud v obchodě či na ulici namíří rukou a ukážou svému muži, co by se jim líbilo, je jasné, že to čekají jako dárek.

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY ZDE!

Třetí strategií je navádění členů rodiny, které ženy posílají, aby jejich muži „tajně“ sdělili vysněný dárek. To je dobrá strategie, ale řidčeji užívaná.

Stejně jako čtvrtá strategie pohozeného seznamu, kdy žena „omylem“ někde nechá lístek se seznamem věcí, které by si přála.Žena ve vánočním motivu

Automatické naznačování

„Narážky a naznačování jsou důležitou součástí každodenních sociálních interakcí, ale aby byly narážky úspěšné, je důležité, aby muži a ženy rozuměli rozdílům mezi pohlavími.

Ženy vědí, co chtějí, a často během adventu dávají jasně najevo, co si přejí pod stromečkem. Jenže jejich narážky mnohdy proletí hluchýma ušima, protože muži ve dvou třetinách případů – což je obrovské číslo – narážky nevnímají a nepochopí,“ tvrdí profesor Geoff Beattie z University of Manchester.

Zmínila se vaše žena o hezkém spodním prádle? Nakupujte u nás za skvělé ceny perfektní podprsenky, kalhotky, ale i erotické prádlo a saténové košilky. K dostání jsou i dámská pyžama a noční košile.

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY ZDE!

Komentáře