Nejčastější mýty o prsních implantátech

Publikováno 21.3.2012

Jak jsme již psali, spousta žen upřednostňuje větší poprsí před vším ostatním včetně IQ. Pokud ale žena uvažuje o prsních implantátech, neměla by se nechat zmást mýty, které se o nich vedou.

Lidé toho napovídají spoustu, zvláště pak ženy. Nevěřte všemu, co jste kde slyšela. To platí i v případě, chcete-li si nechat vylepšit svá ňadra pomocí silikonových implantátů. 6 mýtů o nich vám pomůžeme rozluštit.

1. Maminky s implantáty nemohou kojit

Implantát je při zvětšování uložen vždy pod mléčnou žlázu tak, aby vůbec neovlivnil její činnost. To je však ve většině případů, ojediněle se samozřejmě případ nečinnosti může stát. Schopnost kojit je však věc zcela individuální u každé ženy, problémy s kojením není nutno vždy přičítat vylepšenému poprsí.

2. Implantáty praskají, hlavně v letadle

Tento nesmysl je zcela omylný. Ani velká změna tlaku se silikonem nic neprovede. Prasklý implantát se však čas od času může objevit. Většina výrobců však na svůj výrobek dávají už doživotní záruku.

Silikonové implantáty

3. Umělá prsa budou už na vždy pevná

Kdyby implantáty dokázaly navždy udělat naše ňadra dokonalá, měly bychom je už snad všechny. Čas ale ovlivní i silikonem vylepšené poprsí, které stárne stejně jako to přírodní. Rozdíl však je ten, že věk se na umělých ňadrech projeví později, ale změny tvaru a pevnosti jsou zkrátka nevyhnutelné.

4. Prs s implantátem je na omak studenější

Tento mýtus možná vznikl v době, kdy se k vytvarování prsou používaly implantáty plněné slanou vodou, které jsou již několik let u nás úplně mimo. Silikon ale vodičem tepla není a tento mýtus opět hodnotíme jako nesmysl.

5. Silikon lze pod kůží nahmatat

Máte-li za přítele plastického chirurga, rozhodně váš implantát ucítí. Pokud se však prs po operaci dobře zahojí, působí vzhledově i na dotek jako přirozený, takže je pro laika dosti obtížně odhalitelný. Spousta žen dokonce celý život před svým mužem úspěšně tají, že mají svá prsa vylepšená.

Komentáře