Nejluxusnější česká podprsenka má cenu šedesáti milionů korun!

Publikováno 14.3.2012

Na českém módním mole, konkrétně v rámci luxusní přehlídky Top Secret, se objevila nejdražší česká podprsenka. Tento diamantový skvost je vyčíslen na 60 milionů korun. Toto si nenechte ujít!

Drahé kameny a diamanty. Ty zdobí podprsenku, která má v České republice největší cenu vůbec. Návštěvníci prestižní módní show Top Secret si mohly vychutnat tuto krásu na vlastní oči. Tento kousek opravdu delikátně ozdobil celou přehlídku. Jeho cena čítá neuvěřitelných šedesát milionů korun.

Nejluxusnější česká podprsenka

V rámci přehlídky měla tu čest předvést nejluxusnější podprsenku slovenská modelka Mária Zelinková, v Čechách ne příliš známá, ale rozhodně zkušená ve svém oboru. "Byla jsem velmi poctěna, že si organizátoři vybrali právě mě," vyjádřila se mladá kráska. Při předvádění musela být pochopitelně hlídaná bodyguardem: "Nebála jsem se. Přísně mě střežil jeden osobní strážce," dodala.

Mladá Slovenka předvádí hlavně ve světě. Již několikrát se objevila na stránkách světových módních časopisů a katalogů, s jejím jménem je spojena také značka Chanel.

Česká luxusní podprsenka

Diamantová podprsenka byla jednoznačně největší ozdobou přehlídky

Česká luxusní podprsenka

Podprsenku nepředvedla Češka, ale slovenská modelka Mária Zelinková

Komentáře