Plavky - jak je vybrat podle Vaší postavy?

Publikováno 3.5.2011

V kategorii Módní trendy jsme vám již poradili, jaké plavky zvolit podle barev, vzorů, zkrátka módních trendů. Při výběru plavek je ale samozřejmě nezbytné, aby vám plavky také seděly vzhledem k vaší postavě.

Máte každoroční problém s výběrem plavek? Nesedí plavky na Vaši postavu, protože máte malá či velká prsa nebo výraznější bříško? Přinášíme vám pár tipů, jaké plavky vaší postavě budou sedět a vy se budete moci cítit sebevědomě.

Problém č. 1: MALÁ PRSA

Dámské dvoudílné plavky 2011  COPA push-up+klasik MISS CAPITAN - KRISLinePro ženy, které nebyly přírodou příliš obdařeny, co se týká poprsí, je velikou výhodou push-up podprsenka, která už je u plavek velice častá. Ta prsa opticky zvětší a zpevní, proto bude váš dekolt působit zdravě a výrazně i v plavkách s bohatým vzorem.

Kupujte zde! Cena plavek je 824 Kč.

 

Problém č. 2: VELKÁ PRSA

Dámské dvoudílné plavky 2011 + short GRENADA (hnědá) - NovellaZapomeňte na push-upky a vyhledávejte plavky bez vycpání, ale s kosticemi. Pro ženy, které nemají rády bikiny, jsou určitě praktické jednodílné plavky. U dvoudílných plavek odveďte pozornost na spodní díl plavek.

Kupujte zde! Cena je 828 Kč.

 

Problém č. 3: VĚTŠÍ ZADEČEK

Dámské dvoudílné plavky 2011 PHUKET 1 (bílo/modrá) - NovellaTrápí vás větší pozadí a vy ho stále nemůžete zakrýt? V dnešní době jsou v mnoha variantách dostupné nohavičkové kalhotky. Jako další možnost se nabízí sukýnka, nebo si přes boky ovažte lehký šátek ladící k vašim plavkám.

Kupujte zde! Cena je 828 Kč.

Problém č. 4: VĚTŠÍ BŘÍŠKO

Dámské jednodílné plavky 2011 BW717 - Sesto Senso, barva: modro/žlutéTento problém se vyskytuje nejčastěji a netýká se jen plnějších žen. I to se ale dá perfektně v plavkách zamaskovat a to pomocí vyšších kalhotek, ideální jsou i jednodílné plavky. Pokud nejste zrovna milovnice nedělených plavek, zvolte tankini, které jsou stále oblíbenější a skvěle zakryjí břišní partie.

Kupujte zde! Cena je 513 Kč.

Problém č. 5: ŽÁDNÝ PAS

Dámské dvoudílné plavky 2011 ZATUMI (fialová) - NovellaChlapecká postava a žádný pas jsou pro ženy velice namáhavé, co se týče výběru správných plavek. Ty ale mohou perfektně využít podprsenku zavazující se za krkem a nižší kalhotky. Tento typ plavek je vůbec nejprodávanější a proto se vyrábí v největším množství kombinací, barev a vzorů.

Kupujte zde! Cena je 630 Kč.

Problém č. 6: ŠIROKÁ RAMENA

Dámské dvoudílné plavky 2011 PERLA (tyrkysová-pruh) - NovellaMáte-li znatelně širší ramena než boky (tedy postavu typu obrácený trojúhelník), musíte při výběru plavek myslet na to, že je vhodné odvést od vršku pozornost. Zvolte tedy pestrobarevné kalhotky jakéhokoliv střihu, jednobarevnou nevýraznou podprsenku. Plavky vám perfektně budou sedět k vaší postavě

Kupujte zde! Cena je 828 Kč.

Problém č. 7: ŠIROKÉ BOKY

Dámské dvoudílné plavky 2011 HAWAI 6 - NovellaJednoduchá rada - odveďte pozornost na dekolt! Barevná nejlépe vzorovaná podprsenka (může být i push-up) vypadá se spodním jednobarevným dílem luxusně a ještě vás tak opticky zeštíhlí přesně ve vaší problematické části.

Kupujte zde! Cena je 630 Kč.

Komentáře