Recept na PERFEKTNÍ MÍRY od krásek z celého světa!

Publikováno 10.11.2011

Pokud si myslíte, že za 90-60-90 je pouze odříkání a dieta, jste na omylu! Nejúčinnější tipy na krásu můžete vyzkoušet i vy – zabírají totiž na všechny!

Nejžádanější modelky světa zdůrazňují, že trend vychrtlin „kost a kůže“ je dávno pryč! Líbí se ženské křivky, které by měly být oblé ale pevné. Recept na dokonalou postavu prozradily nejoblíbenější modelky světa: Adriana Lima, Miranda Kerr a Candice Swanepoel.

Okoukejte fitness tajemství i pravidla jídelníček pro bezchybné křivky!

„Moje tělo se s věkem hodně mění,“ říká modelka Candice, která třikrát do týdne posiluje s činkami. Jejím absolutním favoritem je ale kickbox. „Miluju ho, protože mě udržuje ve formě, a navíc mi dává pocit, že se ubráním.“Candice Swenapoel

Tvrdá dřina a odříkání je jedna strana mince! Již měsíc před přehlídkou, které vlastně mají téměř pořád, musí zpřísnit svůj režim. Takto vypadá jídelníček krásky, modelky a manželky Orlanda Blooma, Mirandy Kerr:

  • Sláva zelenině – nejčastěji syrové v salátech, ale může být i připravená na páře. Ta alespoň více zasytí.
  • Nízkotučný mléčný koktejl, dodá tělu bílkoviny a pocit sytosti. Často se dají zakoupit i vitamínové, či proteinové koktejly, které působí jako doplňky stravy.
  • Holduje kokosovému oleji. Dopřává si čtyři lžičky denně a k tomu se řídí zásadami nízkého glykemického indexu.Miranda Kerr

Aby mohla brazilská diva, Adriana Lima, předvést své vyhlášené míry 81 - 61 - 89 šest týdnů před přehlídkou, jde do sebe a dodržuje tvrdý fitness program.

  • Téměř bez sacharidů, to znamená nejen žádné sladké, ale ani přílohy z bílé mouky (tabu je pečivo i běžné špagety, atd.). "Nejím téměř žádné sacharidy, zato jím zelenou zeleninu připravenou na grilu či dušenou v páře. K obědu či večeři si dopřeju několik gramů bílkovin, " uvedla modelka.
  • Sport jako nutnost! Pro krásné nohy Adriana skáče přes švihadlo a občas se prý vybije na boxu. Na cvičení si rozhodně nestěžuje. Prý má pak člověk lepší náladu, zlepší se mu pleť a posiluje si imunitu. "Cvičení by mělo být součástí každodenní rutiny každého člověka," myslí si Adriana.
  • jí pouze zelenou zeleninu
  • každé tři hodiny si dopřává proteinový koktejl nebo cereální tyčinku
  • pije hodně vody
  • když má během dne hlad, dá si kus okurky nebo mrkve
  • dopřává svému tělu dostatek odpočinkuAdriana Lima

Jak to vidíme my?

Kokosový olej je znám svými zkrášlujícími účinky. Rozjasňuje pleť i vlasy! Přidávat ho můžeme do salátů, nebo třeba do zeleného čaje!

Salátová okurkaZelená zelenina je rozhodně dobrým tipem. Obsahuje spoustu chlorofilu, který skvěle funguje proti únavě. Dobrý pitný režim vašemu tělu jenom prospěje. Spalujete energii už jen tím, že tělo musí studenou vodu ohřát na svoji "provozní" teplotu. Proto dbejte, abyste vypili denně aspoň 2 litry vody v té nejčistší a nejpřirozenější formě. Čím více se člověk potí nebo sportuje, tím více vody by měl pít.

S proteinovým koktejlem trochu opatrně. Podporuje tvorbu svalů a hubnutí se pak může snadno vymknout kontrole.

ŠvihadloOvšem tím nejlepším je skákání přes švihadlo a box, nebo kickbox. Skvělá kombinace pro dokonalou postavu. Spálíte při nich velké množství kalorií a současně posílíte svaly.

Výborným tipem pro vás může být i pojídání okurky či mrkve během dne. Jakmile pocítíte hlad, zakousněte se do kousku zeleniny, který máte po ruce v kabelce. Nebude-li se vaše tělo obávat nedostatku, bude lépe spalovat tuky.

Komentáře