Rudá záře - Oživte podzim červenou rtěnkou!

Publikováno 26.9.2011

Rudý odstín odjakživa vypadá na ženských rtech neuvěřitelně sexy a vládne i letošnímu podzimu. Nebojte se ji nosit a uvidíte sama, jak si ji zamilujete.

Pokud chcete působit elegantně a nevypadat jako od kolotočů, dodržujte základní pravidla pro nošení červených rtů. Správně sladit odstín rtěnky s barvou pleti je základní věc, na kterou je třeba myslet. Je to jednoduché: blondýnky se světlou pletí si mohou dovolit nosit zářivě červené a světlejší odstíny. Pro brunetky se snědou barvou kůže jsou lepší nahnědlé a tmavší odstíny.

Penelope Cruz

Kráska Penelope Cruz

Krok za krokem ke svůdným rtům

Cameron Diaz v červené rtěnce

Cameron Diaz v červené rtěnce

Jako první naneste na rty jemný peeling a trochu balzámu. Budou pak mnohem hebčí a nevzniknou vám na nich nechtěné prasklinky, které s červenou rtěnkou nevypadají nejlépe. Poté okraje rtů orámujte konturovací tužkou ve stejném odstínu.

Dokonalého efektu dosáhnete, pokud budete rtěnku nanášet jemným štětečkem, a ne přímo prstem nebo tyčinkou. Nanášením barvy pomocí štětečku dosáhnete odstínu, který jste vyžadovala a výsledek bude opravdu perfektní.

Jestli se rozhodnete zvolit i červené nehty, dejte si pozor, aby měl lak naprosto stejnou barvu jako vaše rtěnka. Pokud tomu tak nebude, mohla byste dosáhnout úplně opačného efektu, než jste původně chtěla.

Megan Fox v červené rtěnce

Meganiny smyslné rty působí v červené rtěnce neuvěřitelně sexy

Christina Aquilera

Pro image Christiny Aguilery je červená rtěnka s téměř bílými vlasy nezbytná

Provokativní rudá barva by se měla nechat vyniknou o samotě. To znamená, že zbytek obličeje by měl zůstat co nejvíce přirozený. Maximálně zvýrazněte oči řasenkou, ale to je vše. Smyslné červené rty kompletně změní váš obličej a samy o sobě pak budou působit výrazně. S jinými líčidly to už raději moc nepřehánějte.

Vzrušující rudou se můžete nechat inspirovat nejen na přehlídkových molech, ale zejména u slavných hereček jako je Megan FoxAnne Hathaway nebo Cameron Diaz, pro které jsou výrazné rty neodmyslitelným doplňkem na červeném koberci. Takže se nebojte obout podpatky, naličte rty a celý den bude jen o vás.

Jakou značku rtěnky zvolit?

Vybrat si perfektní rtěnku bývá mnohdy tvrdý oříšek. Australanka Poppy King a její značka Lipstick Queen ale všechny vaše problémy s rtěnkami navždy vyřeší.

Červená rtěnka

Malý zázrak jménem Poppy King!

Že jste o Poppy King nikdy neslyšela? Není divu. Rtěnky a lesky této značky se prodávají pouze v sedmi zemích světa, a přestože jí prakticky nikdo nezná, Poppy King je jednou z nejuznávanějších osobností soudobého kosmetického průmyslu.

Její produkty dosahují nesrovnatelně vyšší kvality, než jakou se mohou pochlubit všechny ostatní rtěnky, a to zejména proto, že Poppy King je, jak sama říká, především zákaznicí, ne prodejcem.

Poppy King klade velký důraz na množství pigmentu. Její rtěnky ho mají mnohem víc než ty ostatní, čímž nabývají neuvěřitelnou hutnost a sytost, takže během večera už nemusíte odbíhat na toaletu a stokrát kontrolovat, jestli stále drží a případně se přemalovat. Rtěnka Poppy King totiž na rtech vydrží nepřekonatelně dlouho.

Pokud také zatoužíte po své vlastní Lipstick Queen, asi nejbližší obchod, kde jsou k dostání, je pro naši zeměpisnou šířku v Londýně. Ale nezoufejte, na webových stránkách této značky je i e-shop. Navíc je rtěnka i poměrně finančně dostupná, vyjde na 18 dolarů a vy už ji nikdy nebudete chtít dát z ruky.

Komentáře