Sebevědomí žen o 75% zvýší podprsenka push-up

Publikováno 27.3.2012

Jak málo stačí k ženské radosti. Průzkum vědců z Manchesteru ukázal, že své sebevědomí si zvyšují dámy pomocí spodního prádla, z čehož vyplývá, že bujný dekolt opravdu dokáže být strůjcem štěstí.

Není hned nutné nechat do sebe řezat. Plastické operace jsou neskutečně drahé, velice bolestivé a poměrně náročné. Tedy rozhodně mnohem více než koupě podprsenky typu push-up. Díky té totiž můžete získat poprsí, o jakém jste ani nesnila. Podle výsledků průzkumu, který prováděli vědci z Manchesteru United, vám tato "obyčejná věc" dokáže zvýšit sebevědomí až ze tří čtvrtin.

Sám profesor Geoff Beattie sledoval chování žen, které na sobě mají vyztuženou podprsenku v průběhu dne a porovnával je s chováním dam v obyčejných podprsenkách. Zpozoroval, že push-up efektem vylepšené ženy mají o 73% větší úspěch u mužů, protože se více usmívají, nejsou tak rozpačité .

„Ty rozdíly mezi push-up a obyčejnou podprsenkou jsou mnohem výraznější, než jsme čekali. Tato studie dokazuje empaticky, že nošení podprsenky zvětšující obsah dekoltu má výrazný vliv na neverbální chování žen, které hraje klíčovou roli v posuzování sebevědomí této ženy,“ tvrdí profesor psychologie Beattie z University of Manchester.

Neváhejte si i vy takovou podprsenku pořídit. Jak čtete, úspěch je zaručen. Neutrácejte zbytečné desetitisíce za bolestivé zákroky plastických chirurgů. Vyberte si z naší nabídky push-up podprsenek. Jejich cena se pohybuje okolo pouhých 700,-. Kvalitní podprsenky od prestižních českých i zahraničních výrobců můžete zkombinovat s nádhernými kalhotkami různých typů stejných barevných provedení.

Nechte se inspirovat v následující fotogalerii. Kliknutím na obrázek přejdete do e-shopu. Vybírejte zde!

Dámské spodní prádlo AV913

Investice do této podprsenky od Avalingerie se určitě vyplatí. Za 549,- vám dodá sebevědomí.

Dámské spodní prádlo M1223

Komplet působí velice romanticky. Podprsenku pořídíte za 579 Kč.

Dámské spodní prádlo Xarab4

Luxusní podprsenku za 649,- musíte mít.

Dámské spodní prádlo Tekla

549,- za podprsenku Tekla s push-up efektem je opravdu báječná nabídka

Komentáře