Sexy džíny pro každou postavu

Publikováno 30.11.2011

Čas sukní a kraťásků je už dávno za námi a mi musíme zakrýt křivky pod kalhotami, což ale neznamená, že nebudeme sexy. Nejoblíbenější jsou samozřejmě jeans. Aby vám džíny dokonale padly, dbejte těch nejdůležitějších zásad! Poradíme jaké to jsou!

Jako všechno v dnešním moderním světě má i úspěšný nákup džín svá pravidla. Je třeba se jich držet, aby jste si domů přinesla kvalitní módní úlovek, který vám perfektně padne a nejeden muž bude z vaší postavy uchvácen.

Zadeček v džínáchKdyž přijdete do obchodu specializovaného na džíny a nemáte určitou představu, je velice obtížné si vybrat, jelikož nabídka je opravdu obrovská. Džíny se nosí dlouhé i kratší nad kotníky, nohavice široké, do zvonu či totálně úzké. V pase nabírané, vysoké nebo bokovky. Každopádně nejvíce vybírejte podle zadečku. Velikost a tvar zadních kapes je totiž nejdůležitější!

Dejte si pozor!

Sedí vám džíny perfektně zepředu? To nestačí. Perfektní musejí být i zezadu. Kontrola vašeho zadku v džínách je nutností. Nezkoušejte si džíny v kabinkách, kde vám to zrcadla neumožní.

Našla jste dokonalé džíny, ale potřebovala byste o chlup větší nebo menší? Zkuste jiný kousek stejného modelu i čísla. I když jde o tytéž džíny, nemusejí být na chlup stejné. Nebylo by nic neobvyklého, kdyby vám perfektně sedly.Džíny pro každý typ postavy

Před nákupem nových džín uděláte dobře, když se podíváte na stránky www.eu.levi.com. Po několika krocích zjistíte, jaký typ džín je ten váš a výběr v obchodě tak bude mnohem snazší.

Povede-li se vám konečně najít ideální kalhoty pro vás, radíme vám pořídit si hned dvoje, nejde-li o aktuální módní výstřelek! Převážně pokud máte hůře dostupné číslo. Klasické střihy nikdy nezestárnou

Čemu se vyhnout

Pokud neplánujete účastnit se soutěže Miss nevkusu, pak si ověřte, že při dřepu nebo sedu vám džíny neodhalují půlku zadečku.

Možná jste si vždycky kupovala džíny velikosti 28/32, ale to je jen číslo. Pokud vás škrtí, nebojte se vzít větší. Nemusí to nutně znamenat, že jste ztloustla.

Nekupujete džíny pro svoji osmiletou neteř, nýbrž pro vyspělou ženu či slečnu. Proto pryč se vším, co se třpytí nebo leskne.

Aktuální trendy

V podzimní kolekci se nebojte výrazných odstínů jako červené, bordó, vínové nebo okrové, ale ani zajímavých povrchových úprav, letí i kalhoty v barvách manšestru.Úzké potrhané džíny

Komentáře