Spodní prádlo může všechno zkazit

Publikováno 31.5.2011

Nejen na otázku Jaké spodní prádlo je pro příslušníky obou pohlaví to nejpřitažlivější vám přináší odpověď v tomto článku.

Sexuolog Radim Uzel říká, že ušmudlané a nevzhledné prádlo může zabít milostnou touhu. Je vlastně prádlem antierotickým a značně antikoncepčním. Spoléhat na tuto antikoncepci se ale nedá. Jednoznačně vám však doporučujeme jedno: seprané, děravé a vůbec poškozené prádlo okamžitě vyřaďte!

TrenýrkyNavíc, nevhodně zvolené prádlo pod upnutými kalhotami postavě příslušníkům obou pohlaví na kráse nepřidá. Podle odborníků jsou pro muže nejzdravější trenky. Dopřávají varlatům volnost a nepotí se tolik jako ve slipech. A nižší teplota varlat je potřebná ke správnému vývoji spermií.

Podle výzkumu agentury A+B ženy ale trenýrky na mužích nenávidí. Zvláště pak ty červené s lampasy. A odborníci s nimi částečně souhlasí. Někdy jsou opravdu vhodnější klasické slipy. Především cyklisté mají zkušenost, že při šlapání na pedály nejsou volné trenky nejlepší, neboť může dojít ke skřípnutí varlete o sedlo – a to není rozhodně nic příjemného.

SlipyObecně platí, že pohodlné a dost frekventované jsou slipy. Sluší i mužům malého vzrůstu. Ty, které mají vykrojené nohavice, totiž opticky prodlužují figuru. Bokovky zase prodlouží tělo. Pod džínami nevytvářejí záhyby.  Jejich nošení ale není nejzdravější.

BoxerkyŽeny údajně nejvíce obdivují muže v boxérkách. Jsou to vlastně trenkoslipy. Nejsou ani příliš těsné, ani volné a mají nohavičky stejně jako trenky. Mezi pánským prádlem momentálně vedou. U mužů jsou vůbec nejoblíbenější a ženy jim je rády kupují jako dárky.

Pánská tangaNa chvostě oblíbenosti mužského prádla jsou tanga. Odkrývají dobře stavěný mužský zadeček. Pro většinu chlapů jsou však nepřijatelná. I když pokud si dívka takový pohled chce dopřát, není to podle sexuologa Radima Uzla nic zas tak podivného. Herec a moderátor Aleš Háma, který v tangách vystupoval na jevišti, ale spokojený nebyl. V civilním životě by je prý nosit nemohl, strašně škrábou…

A  na závěr jedna zajímavost týkající se spodního prádla. Agentury Confess Research a MindBridge Consulting ve výzkumu, jenž zjišťoval touhy mužů a žen, dospěly k poněkud překvapivému zjištění: muži a ženy mají o sobě dost rozdílné mínění! Na otázku Jaké spodní prádlo nejlépe funguje na muže mají sami muži nejčastější odpověď „tanga“. Bohužel na to samé zatím přišlo pouze 8 % žen. Téměř třetina naopak žije v mýtu, že muže roztouží, když si ke spodnímu prádlu vezmou vysoké podpatky. Taková kombinace skutečně zaujme jen 16 % mužů.

Muži však tak vyhranění zdaleka nejsou. Nejvíce na ně fungují tři barvy – černá (28 % mužů), oproti očekávání žen bílá (25 %) a poté červená (21 %). Ostatní barvy pro ně nejsou zase až tak rozhodující.

Komentáře