Zhubněte sváteční kila pomocí tukožroutů rychle a snadno

Publikováno 4.1.2012

Zdá se vám nemožné se po vánočním přejídání rychle vrátit k vaší staré postavě? Nemáte sílu, čas ani chuť hubnout? Je to ale tak jednoduché. Cestu ke štíhlé linii si usnadníte pomocí zdravých spalovačů tuků.

Na Nový rok si nemálo žen usmyslelo, že si v letošním roce budou o něco lépe počínat s postavou. Teď ale ten pravý čas s hubnutím začít, chcete-li váš plán někam dotáhnout. Nemusíte to zbytečně oddalovat, protože byste trpěla hlavy a ze shazování kil byla vyčerpaná. Raději sáhněte po přírodních pomocnících, které vám krom krásné postavy zajistí také celkově lepší pocit a náladu, zasytí vás a zbaví vás únavy a stresu. Zařaďte je do svého jídelníčku a pak už si jen užívejte báječných výsledků.

Ideální denní plán

Začněte již od rána

Snídaně je pro začátek dne extrémně důležitá. Ta vaše by měla obsahovat vitaminovou bombu a zdravou vlákninu pro nabuzení vašeho metabolismu. Pokud nesnídáte vůbec, budete se divit, co zdravá snídaně dokáže pro chod celého dne.

Každý den zvolte pro dopolední ovocnou svačinku jeden z následujících chutných exotických tukožroutů:

  • Ananas se postará o váš pocit sytosti a zlepší vaše trávení. Pomáhá odbourávat tuky přesně tak, kde to potřebujeme.
  • Známým pomocníkem při zpracování tuků je vitamín C, který je ve vysokém množství obsažen v citrusech. Grepem, pomerančem, limetkou či citronem tedy rozhodně nic nemůžete zkazit. Krom toho také snižují cholesterol.
  • Hořčík, draslík nebo také vláknina převládají v kokosu. Zajistí vám také pocit sytosti a tím zabrání případnému přejídání.

Snídaně

Ovesné vločkyKe snídani jsou vhodné také například ovesné vločky, které jsou bohaté na vitamín B a E. V mnoha zemích jsou dokonce tradiční snídaní a to především díky schopnosti udržet stálou hladinu cukru v krvi. Vysoký podíl vlákniny je ideální volbou na ranní baštu. Jen málo co ráno tak zasytí jako vajíčka. Přestože mají tak málo kalorií, mají víc schopností, než si myslíme. Obsah esenciálních aminokyselin se například stará o obnovu našich buněk.

Oběd i večeře

Tmavé pečivo

Žitný chléb zpomaluje stoupání hladiny cukru v krvi.

Lehké saláty především ty listové jsou pomocníci při trávení. Díky nim také dochází k regulaci vaší hmotnosti. Organismus můžete pročistit i pomocí kysaného zelí. To je výborný antioxidant, který pomáhá vylučovat toxiny stimulací funkce střev. Ideální přílohou k lehkému nemastnému bílému masu či dušené zelenině je kuskus, jáhly, oves, hnědá rýže apod. Vybrat si také můžete ze stále oblíbenějšího sortimentu tmavého pečiva velice dobře dostupného ve všech obchodech.

Další hubnoucí pomocníci

Zázvor

Zázvor je exotická plodina známá v Evropě už po staletí.

Proti tukům bojuje také syrovátka, která zmírňuje chuť na sladké. Trávení podporuje i zázvor, ovšem sám o sobě není zrovna příliš chutný. Doporučujeme třeba pít zázvorový čaj či jíst zázvor kandovaný.Jeden šálek zeleného čaje dokáže spálit až 100 kJ energie. Když si jej dopřejete před jídlem, nastartujete rychle spalování tuků.

Komentáře