Zorientujte se v povánočních slevách

Publikováno 3.1.2012

Peněženky mnohých z nás při nakupování vánočních dárků hodně utrpěly. Teď už si ale můžeme užívat nízkých cen povánočních výprodejů v mnoha obchodních centrech. Jak se ve slevách neztratit a pořídit co nejlépe?

Rada nad zlato zní: Nikdy na povánoční nákupy neberte svého partnera. Zdlouhavé čekání před kabinkou než zvolíte ten správný kousek pro něj bude neuvěřitelně nudné a vy si tak nakupování v klidu neužijete. Když jej vyměníte za pár kamarádek, pořídíte mnohem lépe, skvěle se pobavíte a pak partnera novým outfitem překvapíte.

Vybírejte a přemýšlejte!

SlevaMy ženy máme tu schopnost nakupovat vše, na čem je visačka "sleva". Toto magické slovíčko ale mnohdy žádnou levnější slevu neskrývá. Dávejte si pozor a nakonec kupte jen to, co vám opravdu sedí. Před přistoupení k pokladně popřemýšlejte o tom, k čemu jej budete nosit a jak jej sladíte. Nenechte se zatlačit prodavačem do situace, kdy si koupíte něco, co nemáte kde a s čím vynosit.

To, že je něco ve slevě, nemusí nutně znamenat, že to bude nějakým způsobem poškozeno. Kvalita je důležitá i u zlevněných výrobků. Pletený svetřík by neměl oplývat žmolky a vytahanými oky. Vyberte si raději nějaký jiný a na žmolkovaný svetr zapomeňte.

Odolejte!

Často se mezi zimní kolekcí setkáte se zlevněnými letními šaty, atraktivními tílky, ale není dobré si je pořizovat v době, kdy je stejně nevyužijete. Může se totiž stát, že než šaty obléknete, už se vám nebudou líbit a nebo již vyjdou z módy.

Komentáře