Jak postupovat pokud mi prádlo nesedí?

I přes pečlivé přeměření a výběr prádla se občas může stát, že Vám objednané prádlo nebude sedět či jinak vyhovovat. Zde najdete návod, jak v takovém případě postupovat.

Jaké možnosti tedy existují?

  1. Prádlo Vám vyměníme za jinou velikost nebo i jiné zboží.

  2. Zboží nám vrátíte a peníze dostanete zpět

Jak na to?

Stačí jen vyplnit ‚vrácenku‘, kterou najdete v dolní části dodacího listu. Zde vyplníte, které zboží vracíte a zda požadujete vrácení peněz či výměnu zboží.

V případě výměny ještě doplníte požadovanou velikost prádla, popř. název a barvu v případě, že chcete prádlo vyměnit za jiné zboží.

Pokud chcete prádlo pouze vrátit (bez výměny), pak jen na dodací list uvedete číslo účtu, kam vám máme vrácené peníze poslat. Pokud neuvedete žádné číslo účtu, vrátíme vám peníze složenkou.

Zásilku s takto vyplněným dodacím listem pak jen pošlete doporučeně na adresu, která uvedená na zadní straně tohoto dodacího listu (sklad v Hronově).

Co mám čekat dál?

Dodání vaší zásilky k nám může trvat i několik dní. Jakmile k nám však dorazí, budeme Váš požadavek ihned řešit.

Pokud budeme mít zboží, za které chcete vrácené prádlo vyměnit, na skladě, pošleme Vám nový balíček do 2 pracovních dní.

Může se však také stát, že prádlo, které chcete, zrovna bohužel skladem nebude. V takovém případě čekáme na jeho naskladnění (v případě výrobků ze stálé nabídky) – zboží bývá opět na skladě do 4 týdnů. Pokud Vám zásilka s vyměněným prádlem nepřijde do 10 pracovních dní a nebudete chtít čekat na naskladnění zboží, ozvěte se prosím na naši zákaznickou linku 844 111 176 nebo e-mailem na objednavky@podprsenky.com. S našimi operátorkami se můžete domluvit na dalším postupu.

Jak je to s platbami při výměně nebo vracení prádla?

Pokud nevyhovující zboží jen vracíte, je to jednoduché – do deseti dní od doručení Vaší zásilky k nám posíláme peníze na Váš účet (popř. složenkou).

Pokud žádáte o výměnu
, mohou nastat tyto možnosti:

Cena nového zboží je stejná jako cena vraceného zboží – pak platíte při převzetí balíčku s vyměněným prádlem pouze poštovné.

Cena nového zboží je vyšší než cena vraceného zboží – při převzetí balíčku s prádlem pak platíte pouze rozdíl v ceně + poštovné.

Cena nového zboží je nižší než cena vraceného zboží – v takovém případě Vám celou částku za vracené zboží posíláme na Váš účet a při převzetí nového balíčku s vyměněným zbožím platíte cenu zboží nového + poštovné.Pokud máte nějaké další otázky týkající se nákupu na Podprsenky.com, podívejte se na Nejčastěji kladené dotazy nebo kontaktujte naše zákaznické centrum e-mailem na objednavky@podprsenky.com či telefonicky na 844 111 176.