Nejočekávanější přehlídka tohoto roku je za námi

Publikováno 5.11.2012

Největší hudební stars, sexy spodní prádlo a krásné usměvavé modelky. Přesně takové jsou show spodního prádla značky Victoria's Secret. Jak bude tato módní událost probíhat v tomto roce? Na co se můžete těšit?

Přestože se samotné přehlídky Victoria's Secret většina z nás asi nezúčastnila, jistě jste (stejně jako my) zvědavé, jak ta letošní módní událost roku vypadala. V New Yorském Lexington Armory se udála 7. listopadu 2012, její průběh však budeme moci zhlédnout až 4. prosince na kanálu CBS. Samozřejmostí byla přítomnost těch největších hvězd mezi modelkami na mole. Nechyběla tedy krásná Miranda Kerr, hvězda posledních Transformers Rosie Huntington-Whiteley, Candice Swanepoel, Erin Heatherton, Lily Aldridge, Adriana Lima ani Alessandra Ambrosio, která se tento rok stala patronkou fanstasy bra (nejluxusnější podprsenka v této kolekci).

Andílci Victoria's Secret

Andílci Victoria's Secret

Fashion Show VS

Zpěvačka Rihanna se předvedla v rámci Victoria's Secret Fashion Show

Jako speciální hosté vystoupili miláček teenagerek Justin Bieber, Rihanna a Bruno Mars. Barbadoská popová zpěvačka zazpívala svůj hitDiamonds v dlouhých černých šatech, krajkových rukavičkách a s účesem 30. let. Netradiční róbu doplnila o nablýskané kulaté sluneční brýle. Své romantičtější já pak předvedla v rámci zlatého hřebu večera - přehlídky Fantasy Bra.

Floral Fantasy Bra

Floral Fantasy Bra

Alessandra předvádí Floral Fantasy Bra za doprovodu Rihanny

Jak již bylo nastíněno, letos byla k předvádění nejexkluzivnější podprsenky z kolekce vybrána brazilská modelka Alessanda Ambrosio. Podprsenka Floral Fantasy Bra má hodnotu neskutečných 2,5 milionů amerických dolarů, což je v přepočtu 50 milionů korun. Před rokem tou vybranou byla manželka Orlanda Blooma Mirranda Kerr a v roce 2010 si prezentaci Fantasy Bra vyzkoušela opět Brazilka Adriana Lima. Právě tyto dívky si i letos vysloužili ty nejhlasitější aplausy a výkřiky z davu. Pro svůj debut si na molo přišly nové tváře Cara Delevingne a Jourdan Dunn.

Další fotografie:

/kliknutím fotografii zvětšíte/

Fashion Show VSFashion Show VS

Fashion Show VSFashion Show VS

Komentáře