Královský potomek už je na cestě

Publikováno 3.12.2012

Již před svatbou a milionkrát po svatbě se spekulovalo, že se vévodkyně a vévoda z Cambridge snaží o miminko. Nyní jsou však veškeré pochybnosti u konce a je potvrzeno, že je Kate Middleton těhotná!

Nejnovějšímu a nyní nejsledovanějšímu královskému páru se splnil sen! Krásná vévodkyně z Cambridge přivede za pár měsíců na svět dalšího člena britské královské rodiny. Jestli to bude malá princezna nebo princ se samozřejmě ještě neví, o tom můžeme jen spekulovat.

Kate Middleton těhotná

Extrémně štíhlá vévodkyně Kate však měla velké problémy s ranními nevolnostmi, kvůli kterým byla dokonce hospitalizována v nemocnici Krále Edwarda II. v centru Londýna, kde ji stále "doprovází" velká skupina novinářů. Kate Middleton v nemocnici dostává živiny a pije velké množství tekutin.

Manželka britského prince Williama je v Británii i po celém světě velice populární a oblíbená. Často se však spekuluje o jejím přehnaně úzkém pase, který je v kombinaci s odtajněným těhotenstvím ještě pozoruhodnějším. Zatímco ostatní gravidní ženy v prvopočátcích těhotenství přibírají na váze, těhotná Kate Middleton je stále neobyčejně štíhlá. Ta má ale útlou postavičku v genech.

Už se taky tak těšíte? Přejeme vévodkyni z Cambridge klidné a bezproblémové těhotenství. ;)

Komentáře