Monika Bagárová a Ben Cristovao: "Už spolu nejsme"

Publikováno 19.4.2012

Jak rychle láska vzkvétá, tak rychle může i upadat. Jeden z nejkrásnějších českých párů spolu vydržel téměř rok a půl a všichni jim moc drželi palce. Ale už je to tak! Ben a Monika jsou teď single, ale stále se mají moc rádi.

Pokud jste si všimli, že se na veřejnosti v láskyplném obětí neobjevili už dlouho, máte dobrý postřeh. Od konce března totiž pár zase žije v osamění. Spekulace o rozchodu se objevili již během vánočních svátků a oslav Nového roku, které oba prožili odděleně. Definitivní odloučení však pár potvrdil až nedávno a to prostřednictvím internetu.

"Máte právo to vědět, už s Benem spolu nejsme," napsala mladá kráska z Brna. I Ben tuto zprávu potvrdil, zároveň však také přiznal, že k sobě stále něco cítí.

Oba účastníci soutěže Superstar a nyní úspěšné postavy na české scéně. Důvod k jejich rozchodu tak bude pravděpodobně stejný jako u mnoha mladých párů ze showbyznysu - velká pracovní vytíženost a nedostatek času na sebe. Ze stejného důvodu se rozešli nedávno i Ewa Farna s Tomášem Klusem, kterým to spolu neméně slušelo.

Během vztahu spolu dvojice stihla nazpívat písničku Chci!, která svého času burcovala první příčky českých hitparád a natočili k ní taky úžasný videoklip, ve kterém je jejich láska vidět i na míle daleko.

Komentáře