Nejpřitažlivějším mužem světa se stal Channing Tatum

Publikováno 16.11.2012

Magazín People každoročně vydává žebříček Nejpřitažlivějších mužů světa. A tento rok obsadil první pozici herec Channing Tatum. Jaké byly jeho první pocity a co na to říká jeho manželka?

Mladý ambiciózní herec se prosadil rolí v muzikálovém filmu Let's dance a od té doby se dostal do hledáčku mnoha žen, které jej považují za největšího idola současnosti. To se projevilo i na letošních výsledcích ankety magazínu People, kde byl Channing zvolen Mužem světa pro rok 2012, čímž z trůnu sesadil loňského vítěze Bradleyho Coopera. Sám tomu však ani nemohl uvěřit, zdálo se mu to spíše jako vtip.

Muž roku 2012

Muž roku 2012Dvaatřicetiletý Američan si od svého prvního snímku zahrál několik hlavních rolí. Pokud se i vy nemůžete nabažit tohoto sympatického rodáka z Alabamy, zajisté vám neujdou filmy jako G.I.Joe (2009), Milý Johne (2010) nebo Navždy spolu (2012). Svou minulost striptéra odhalil Tatum v životopisném filmu Magic Mike (v českém překladu Bez kalhot), kde ztvárnil svého staršího kolegu a učitele. O roli samotného striptérského nováčka se zasloužil Alex Pettyfer.

Když se Channing o své výhře dozvěděl, byl více než udivený a tuto skutečnost oznámil manželce herečce Jenny Dewan: „Jenne jsem to řekl ve chvíli, kdy jsme ve vaně umývali psa,“ řekl Channing s tím, že si manželka také myslela, že jde o vtip. „Teď na mě pořád volá jako na Nejsexy muže světa,“ dodal herec.

Komentáře