6 sexy letních účesů, které zvládnete za 5 minut

Publikováno 4.6.2013

Nosíte stále stejný účes, protože je podle vás rychlý a hodí se téměř ke všemu? Přinášíme vám pár tipů, jak si během pár minut vykouzlit nový vlasový styl. Doma před zrcadlem ze sebe můžete udělat hollywoodskou hvězdu.

Nosíte stále stejný účes, protože je rychlý a hodí se téměř ke všemu? Nebojte se oživit svůj outfit svěžími letními účesy, které zvládne skutečně každá. Zapomeňte na nekonečné lakování, ulízané drdoly či perfektně vyžehlené vlasy! Nosí se absolutní přirozenost. Udělejte ze sebe romantickou bohémku či sexy královnu pláží.

1. Šátek místo čelenky

Je praktický a mimořádně módní! Jemná šátek z hedvábí zapleťte do hrubého ledabylého copu nebo jej použijte místo klobouku jako ochranu proti silnému sluníčku. Střídat můžete barvy i materiály jak se vám zlíbí. A co je důležité, skvěle se hodí k opálené pokožce!

Účes se šátkem

2. Romantický culík

Co je jednoduššího než oblíbený culík. Letos se nosí dole s pěšinkou uprostřed nebo výraznou patkou. Culík se hodí jak na pláž, tak do práce.

Romantický culík

3. Vlnité mikádo jako sexbomba

Sex-appeal opravdu nespočívá v dlouhé hřívě. I s krátkým mikádem se můžete cítit sexy. Na párty i odpoledne do města je ideální.

Vlnité mikádo4. Princeznovský styl

Romantický styl prostě frčí! Pokud chcete zůstat ženská a něžná, ale vadí vám poletující vlasy okolo obličeje, vsaďte na falešný culík. Stačí vám dvě obyčejné vlasové sponky, trochu vlasy načechrat a přední pramínky sepnout dozadu. Účes můžete ozvláštnit třeba sponkou nebo šátkem.

Falešný culík5. Copánky všeho druhu

Pokud ráda zaplétáte, v létě se můžete vyblbnout. Dovoleny jsou copánky všeho druhu. Velice oblíbený rybí cop vypadá na dlouhých vlasech skvěle například na stranu, k plavkám či pareu můžete do rozfoukaných vlasů zaplést pár tenkých copánků a na párty si vyčešte vysoký culík a zapleťte jej do hrubého copu.

Copánky6. Pěšinka uprostřed

Tak tomuhle účesu stačí věnovat jen pár sekund. Pokud vaše vlasy nepotřebují další styling a chcete je nechat rozpuštěné, vsaďte na pěšinku uprostřed. 80. léta se totiž vrací nejen v módě. Zapomeňte na důkladně vyžehlené a ulízané vlasy, letí přirozenost, takže rozverné vlny (pokud je máte od přírody, stačí promačkat a můžete vyrazit). Absolutním hitem jsou ombré vlasy, tedy zesvětlené konce vlasů, ty jsou v kombinaci s lehkými vlny ve stylu Victoria's Secret a pěšinkou uprostřed fenomenální!

Rozpuštěné vlasy

 

Komentáře