Věnujte svému poprsí 5 minut každý den. Zůstane krásné a pevné

Publikováno 18.6.2013

Je jedno, zda jsou malá nebo velká. V každém případě však musí být pevná a zdravá. Snad každá žena stojí o krásná prsa. Není v tom žádná věda ani drahé plastické operace. Stačí vám pět minut každý den, abyste je udržela dlouhodobě ve formě.

Prsa jsou bezesporu symbolem ženství. Ačkoli většinou mladé dívky nemají s pevností prsou problémy, je potřeba začít o ně pečovat už v mládí, aby pak vydržela co nejdéle krásná a zdravá. Zapomeňte na bolestivé plastické operace, kupování předražených přístrojů či nekonečné návštěvy kosmetiky. Vystačíte si v pohodlí domova. Stačí 5 minut denně!

Každodenní 5-minutová péče

Sestavili jsme pro vás 4 kroky, jak postupovat. Péče o prsa se provádí každý den (večer či ráno) před sprchováním, během něj a také po něm. Prsům se tak dostane kompletní péče každý den a vy se můžete těšit z nádherného dekoltu po hodně dlouhou dobu.

1. Masáž

Před samotnou sprchou dopřejte prsům krátkou masáž. Doporučujeme použít jemnou žínku nebo tělový kartáč a ňadra jemně krouživými pohyby promasírovat. Masáž nejen skvěle prokrví pokožku, ale zároveň funguje také jako kontrola, zdali s prsy není něco v nepořádku (např. rakovina prsu se projevuje bulkou, která je při masáži hmatatelná).

2. Dopřejte jim peeling

Peeling není nutné řadit do péče každý den, postačí i jednu či dvakrát do měsíce. Nezapomeňte používat kvalitní tělové peelingy pro maximální efekt. Přípravek pomůže odstranit staré odumřelé buňky a rovněž prokrví a zpevní pokožku prsou.

3. Ledování

Pro pevnou pokožku je ideální studená voda a to neplatí pouze pro oblast prsou (např. také zadečku proti celulitidě). Během sprchy si tedy párkrát přepněte teplou vodu na studenou, kterou zakončete také každodenní očistu. Odvážnější můžou zvolit také metodu masáže ledovými kostkami. Krouživými pohyby po dobu jedné minuty prsa masírujte a z výsledku budete nadšená.

4. Pořádně namazat

Stejně jako si mažeme obličej je vhodné mazat po sprše celé tělo, prsa nevyjímaje. Můžete rovněž krátce pomasírovat, aby se krém hezky vstřebal. Jednou do měsíce je vhodné použít speciální zpevňující krémy na prsa.

Komentáře