Zatočte s celulitidou již dnes!

Publikováno 27.3.2013

Nemáte na plavky ještě pomyšlení? Věřte tomu nebo ne, ale právě teď je čas vaše tělo připravit na letní období, kdy budete chtít odhalovat víc než jen kotníky. Přinášíme vám zajímavé tipy, jak jednoduše zatočit s celulitidou. Rychle, levně a v pohodlí domova!

Celulitida trápí spoustu žen a my víme, že není lehké se jí zbavit. Absolvujeme drahé anticelulitidní masáže, mažeme se anticelulitidními krémy a to mnohdy neúspěšně. Přinášíme vám však pár domácím osvědčených tipů, jak s nevzhlednou pomerančovou kůží zatočit ještě před létem.

1. dodržujte pitný režim

Voda, voda a zase voda!!! Ať je teplo, či zima, denně do sebe vpravte alespoň 2,5 litru vody. Je to vhodné nejen pro redukci celulitidy, ale pro celý organismus. V létě přísun tekutin ještě zvyšte, stejně tak při zvýšené námaze, kdy z těla vylučujete tekutiny pocením apod.

2. káva trochu jinak

Milujete tento životabudič? Ten však dolíčky v problematických oblastech na vašem těle ještě podporuje. Vzdát se ho však nemusíte úplně. Omezte jeho denní přísun a využijte ho raději pro tvorbu kávového zábalu. Anticelulitidní kávový zábal připravíte pomocí želatiny (připravte podle návodu), třech lžiček kávy (zalijte vroucí vodou a nechejte vychladnout) a lžičky skořice (přidejte do smíchané směsi želatiny a kávy). Vše pořádně zamíchejte, naneste na oblast zadečku a nohou a nechte po dobu 15 minut působit pod potravinovou fólií.

3. šoková terapie

Pro prokrvení pokožky si na konci sprchy či koupání oplachujte partie postižené celulitidou střídavě studenou a teplou vodou. Máte-li masážní sprchovou násadku, využijte ji pro ještě lepší efekt. Po koupeli si pomocí prohmatů zadeček a hýždě namasírujte - pro to není nutný anticelulitidní krém či gel, stačí obyčejné pleťové mléko či máslo.

Celulitida

Vykouzlete si hladkou pokožku bez nežádoucích dolíčků

Komentáře