Luxusní móda v luxusním butiku Arde.cz

Publikováno 10.7.2011

Luxusní butik Arde Style Shop (Arde.cz) je vyhlášený svou mimořádnou kolekcí luxusních módních doplňků, jež vídáme na zahraničních a českých celebritách. K nejzajímavějším z poslední doby patří luxusní kabelky z kolekce Eaton, které si zamilovala i Kate a Pippa Middleton.

Díky mimořádné pozornosti médií okolo královské svatby Kate Middleton s princem Williamem se psaníčka Eaton stala okamžitě celosvětovým hitem.

Kate Middleton s psaníčkem z Arde Style Shopu

Luxusní butik Arde Style Shop (Arde.cz) je vyhlášený svou mimořádnou kolekcí luxusních módních doplňků, jež vídáme na zahraničních a českých celebritách. K nejzajímavějším z poslední doby patří luxusní kabelky z kolekce Eaton, které si zamilovala i Kate a Pippa Middleton. Díky mimořádné pozornosti médií okolo královské svatby Kate Middleton s princem Williamem se psaníčka Eaton stala okamžitě celosvětovým hitem.

Kate Middleton ale není jedinou, o koho se zajímají média. Podobnou pozornost má i její sestra Pippa, která svou krásou a neodolatelným úsměvem okouzlila celý svět. Pippa v oblasti módy začíná dokonce zastiňovat svou sestru a každý její módní doplněk vyvolává doslova módní šílenství.

Vlna módního šílenství dorazila i k nám

Vlna módního šílenství okolo Pippy a Kate Middleton dorazila i do našich luxusních butiků. Luxusní butik Arde.cz prodávající kabelky, které sestry nosí, nestíhá uspokojovat potřeby svých zákaznic.

"Hlavní pozornost zákaznic se nyní soustřeďuje na psaníčka Eaton značky Aspinal of London, která nosí Kate a Pippa Middleton. Zvýšený zájem jsme zaznamenali i o další modely kabelek a módní doplňky této anglické luxusní značky, jako jsou například hedvábné šály či peněženky," říká Martin Strnad, zástupce Aspinal of London v ČR a SR (www.arde.cz).

Luxusní móda v butiku Arde Style Shop

Pippa MiddletonLuxusní módní butik Arde Style Shop patří mezi špičku v oblasti online butiků s luxusní módou. Prodává luxusní módu, kterou nosí světové a české celebrity.

V butiku zakoupíte luxusní kabelky, peněženky, šátky, šály, pásky, rukavice, luxusní cestovní zavazadla, diáře, deníky, psací potřeby, aktovky, manažerský sortiment, doplňky do domácnosti, pouzdra na vizitky, deštníky a další luxusní módu.

Kabelky, které nosí Kate a Pippa Middleton zakoupíte zde.

Komentáře