5 největších (pod)zimních módních trendů

Publikováno 29.11.2012

Ranní teploty nám dávají jasně najevo, že už se zimní období neodkladně blíží. V příštích dnech má dokonce začít sněžit. I v těchto dnech si však můžete udržet styl. Přinášíme vám 5 módních typů, které se v této sezóně nemůžete nechat ujít.

Výrazné barvy, rebelství, maskáče. Tyhle i mnohé další prvky nese letošní zimní i podzimní móda. Odvažte se a buďte maximálně trendy a zároveň v teple.
1. Pokud se běžně v zimním období oblékáte do šedé, v tomto roce je
Červený nákrčníkmůžete z šatníku okamžitě vyřadit. Vaše oblečení by mělo avizovat rebélii, odvázanost a drzost. Netroufáte-li si na nic odvážnějšího, sáhněte po tmavě červené. Stačí třeba zvolit nákrčník či šálu. Odstín už je na vás. Na výběr máte od korálové přes vínovou až po karmínově červenou.

2. Gothic style v něžné podobě nám byl naznačen už v jarních a letních měsících, jeho prvky se však vmísily i do zimní módy. Rozhodně by vám neměla chybět krajka - například v černé gothic barvě. Zapojte fantazii a zkombinujte ty nejlepší kousky.

černé krajkové tričko

3. Stejně jako loni hrajou prim kožešiny a kostkované vzory. S troškou odvahy si můžete pořídit celokostkovaný kabát, kalhoty či klobouk. Jistě už jste si také povšimli ikonických kostek ve stylu Burberry na šálách.

4. "Načančané" oblečení avizuje barokní styl. Bohaté a náročné střihy, zdobnost, perleť - to najdete v podobě luxusních kabátků i

Móda s vojenskými prvky

krásných bot.

5. Maskáče a millitární styl jsou zpět! Legíny, trika, bundičky, cvočky najdete snad v každém průměrném obchodě s oblečením. Khaki je kompromisem mezi výraznými a šedivými barvami.

Komentáře