Módní must-have! Bez čeho se léto neobejde?

Publikováno 17.5.2012

Užitečný přehled všeho, co vám v letošní prázdninové sezóně zkrátka nesmí chybět. Nechejte si poradit, které balerínky zvolit, jakou kabelku si pořídit a jakými laky si namalovat nehty.

Letní sezóna je většinou ta nejoblíbenější. Ženy si můžou vyhrát s různými atraktivními kousky oblečení, odhalit sexy postavu v plavkách a obklopit se krásnými doplňky. Jaké volby ale letos učinit, aby jste byla vždy trendy?

Vsaďte na barvy

Léto se bez barev neobjede. Letos letí zase pastelové, takže můžete využít kousků z předchozí sezóny. Laďte tón v tónů. Dbejte na slazení balerínek, laku na nehty i doplňků.

Pastelové barvy

 

Ukažte svou ženskost

Móda 50. let je zpět na scéně. Nepohrdejte sukněmi s vysokým pasem, halenkami či klasickými lodičkami. Ve vašem šatníku by neměly chybět ani pouzdrové šaty. Vyjděte si v punčoškách či legínách - vystavíte vaše krásné nohy zvědavým pohledům a rozhodně zabodujete. Vsaďte na proužky, drobné květinky a indiánské vzory.

Untitled #10

 

Podtrhněte outfit správnými doplňky

Netroufnete si na klobouky? Letos ale rozhodně pofrčí, stejně jako velké šperky, retro psaníčka či výrazné tašky. Doplňky nikdy nepodceňujte. Ne nadarmo se říká, že jsou kořením módy!

Sexy plavky

Letošní sezóna se projevuje především v kolekcích plavek. Najdete pohromadě i zdánlivě neslučitelné vzory od krajky až po abstraktní pruhy, zvířecí motivy a další. Plavky připomínají více spodní prádlo, takže se můžete spolehnout na maximální pozornost mužů.

Plavky

Komentáře