Videonávod: Vykouzlete si krásné letní nehty

Publikováno 13.7.2014

Hravé, veselé a barevné - taková je naše představa letního období. Přeneste kousek léta i na své nehty. Máme pro vás video návod, díky kterému zpestříte svůj outfit do města, do práce i k vodě.

Léto je perfektní čas pro bláznivé experimenty. Dovoleny jsou výrazné barvy, originální vzory a hlavně všemožné kombinace. Nude barvy jsou fajn, ale ničím nepřekvapí. Propůjčte svým nehtům trochu letní atmosféry za pomoci následujícího videa.

Budete potřebovat: odlakovač na nehty, vatové tyčinky, čistou houbičku na makeup, podkladový a svrchní lak na nehty (průhledná barva) - doporučujeme rychleschnoucí, lak na nehty (bílý, žlutý, oranžový, modrý), zdobící lak na nehty (černý)

Odstraňte z nehtu zbytky starého laku a mastnoty. Zapilujte jej do oblíbeného tvaru a naneste podkladový lak, který ochrání váš Laky na nehtypřírodní nehet před barvou a vysušováním. Po zaschnutí přetřete nehet bílým lakem, který neutralizuje a sjednocuje barvu. Na houbičku naneste pruh žlutého, oranžového a modrého laku a jemně s ním nehet poklepejte, dokud nebude zcela překryta bílá barva. Nechejte pár minut zaschnout a poté uhlaďte pomocí svrchního laku.

Pokud chcete svůj nail design ještě více oživit, namalujte si za pomoci zdobícího laku na pár nehtů letní motiv - např. delfína podle návodu ve videu nebo palmičku a podobně.

Komentáře