6 nejlépe placených mužských modelů světa

Publikováno 26.7.2013

Dámy, držte se. Představujeme vám TOP 6 světových modelů pro tento rok. A že je na co koukat!

Modeling je moře plné nejen krásných žen, ale i mužů. A o tom, že jim Pánbůh přidal více krásy do vínku než většině ostatních, svědčí i jejich honoráře. Žebříček nejlépe placených modelů každoročně sestavuje server Models.com na základě finančních zisků z kampaní a přehlídek, na kterých mladí modelové pracovali. Prohlédněte si, jak vypadají nejlépe placení modelové pro tento rok.

1. Tyson Ballou

Tyson Ballou

Jedničku obsadil americký rodák z Texasu, který letos oslaví už své 37. narozeniny. Modelingu se věnuje již od svých patnácti let a od té doby se stal tváří kampaní těch nejprestižnějších značek jako Emporio Armani, Hugo Boss, DKNY či Calvin Klein, Tyson Ballou však nepohrdnul ani kampaní pro H&M. Objevil se také na obálkách časopisu Vogue. Jeho nejznámější kampaň je připsána parfémům značky Dolce & Gabbana.

Tyson Ballou2. Sean O'Pry

Sean O'Pry

Narodil se v roce 1987 v Georgii, USA a svou kariéru nastartoval v roce 2007. Od té doby spolupracoval se značkami jako Calvin Klein, předváděl kolekci DSquared2 apod. Letos mu štěstí opravdu přálo. Objevil se v editoriálu německé verze GQ a nejen, že se umístil jako jeden z mála mladších modelů v rubrice Money Guys a dosáhl tak druhého místa v tomto žebříčku, byl označen vůbec jako nejlepší model světa.

Sean O'Pry2. Simon Nessman

Simon Nessman

O druhé místo se spolu s Seanem O'Pryem dělí kanadský model Simon Nessman, který za svou kariéru spolupracoval nejen s módními řetězci jako je GAP, ale také s prestižními módními domy Givenchy nebo Giorgio Armani. Pro poslední zmíněnou značku Simon nafotil kampaň parfému ACQUA DI GIO. Ve svých necelých 24 letech má tak slušně našlápnutou kariéru.

Simon Nessman3. Noah Mills

Noah MillsŽe je vám kanadský model Noah Mills povědomý? Kromě přehlídkových mol si totiž tento třicetiletý rodák z Toronta střihne i filmovou roli, třeba jako ve filmu Sex ve městě 2. Spolupracoval se značkami Lacoste, Dolce&Gabbana a spoustu dalších. Jedná se o nejvytíženějšího modela světa, není tedy divu, že obsadil bronzovou pozici.

Noah Mills4. David Gandy

David GandyBritský krasavec David Gandy suverénně obsadil 4. místo. Třiatřicetiletý model totiž má o módě i co říct, resp. napsat. Kromě "procházek" na přehlídkovém mole totiž působí i jako residentní módní blogger pro britskou verzi Vogue. Kdo by to byl řekl do tohoto původně veterináře, že bude jednou spolupracovat se značkou Dolce&Gabbana? David nechyběl ani na přehlídkovém mole při slavnostním ukončení letních olympijských her 2012.

David Gandy

5. Ben Hill

Pětku obsadil zase Američan, Ben Hill, rodák z Giorgie. Jméno si vytvořil díky kampaním Hugo Boss a Calvin Klein.

Ben Hill

Komentáře