Zažeňte nudu ve fitness centru

Publikováno 18.4.2012

Rozhodla jste se, že si na léto pořídíte super postavičku, ale už vás nebaví ty hodiny ve fitku? Víme, jak si je zpříjemníte.

Stalo se pro vás fitness centrum těžištěm nudy? Nemusí to tak být. S našimi tipy jak se ve fitku nenudit se pro vás stane cvičení zábavou.

  1. 1. Pokud si chodíte do fitka vyloženě zaběhat na pásu, děláte špatně. Během návštěvy byste měla stroje vystřídat. Zaběhejte si na páse, abyste se rozehřála, pak si šlápněte do pedálů na rotopedu a dejte si 20 minut na veslařském stroji a budete se více bavit.
  2. 2. Asi všechny z nás se neobejdou bez sluchátek v uších, to prostě k fitness centru patří. Obměňte zcela váš playlist v mp3, nové písničky vám dodají nový elán do cvičení.
  3. 3. Minule jste uběhla 5 km, teď uběhněte třeba 7, pokud vám to půjde. Když si zasoutěžíte sama se sebou, rychleji vám cvičení uteče a ještě pro sebe něco uděláte.
  4. 4. Střídejte rychlost s pomalostí, cvičte intervalově. Běh střídejte s chůzí, rychlou jízdu na kole s pomalou.
  5. Fitness posilování5. Zaposilujte si! Není řečeno, že těžké stroje jsou pouze pro chlapy. Upravte si zvedané závaží na vám vhodnou váhu a posilte paže, nohy, zpevněte prsa.
  6. 6. Vždy vaši náladu dokáže pozvednout společnost. Choďte raději s partnerem nebo kamarádkou. Strávíte společný čas a cvičení vám uběhne rychleji. Ve dvou se to lépe táhne!
  7. 7. Pokud se chcete cvičení doopravdy věnovat, ale nejste si jistá, že víte, jak na to, požádejte o pomoc osobního trenéra. Cena za fitko se pak ale dost zvedne, ale účinek je bombastický.
  8. 8. A jestli si trenéra nemůžete dovolit, udělejte si vlastní fitness plán. Zahřejte se na kole, pak si zaposilujte na ruce, na hýždě, na břišní svaly, dejte si pár kilometrů na běžícím páse.
  9. Fitness cvičení
  10. 9. Pokud vás už nebaví chodit na ty stejné stroje, začněte chodit do jiného fitka. Existují i fitness centra speciálně pro ženy, kde mají muži vstup zakázán (vy se tak nemusíte stydět před napumpovanými týpky a můžete se soustředit zcela na sebe).

Komentáře