Podprsenky

Krásné a půbavné podprsenky z naší nabídky opravdu uchvátí. Vykouzlete si oslnivý dekolt pomocí push-up podprsenky a dopřejte svým ňadrům tu nejlepší oporu.

Podprsenky nabízíme ve velikostech od 65 A do 105 G/110 C, proto se nemusíte omezovat. Dbejte na správnou velikost! Jste-li majitelka bujnějšího poprsí, podprsenku právě pro vás najdete v Podprsenky - plnější tvary. Najdete zde krásné krajkové a propracované kousky vhodné pro větší velikosti, můžete si vybrat z vyztužených i částečně vyztužených podprsenek, s kosticí i bez kostic. V nabídce vám nově přinášíme také podprsenky po ablaci, které dodají krásu a sebevědomí ženám po odnětí prsu.

Nenechte si ujít kategorii Neviditelné podprsenky, ve které naleznete ty nejlepší samodržící podprsenky pod vaše plesové či svatební šaty, oblíbený top s odhalenými zády a jinými trendy kousky, které si výrazné spodní prádlo nežádají. Lepící podprsenky jsou praktickým kouskem, který by ve vašem šatníku rozhodně neměl chybět. Vyzkoušejte také zcela neviditelnou nadprsenku Be-Up.

Pokud ráda zkoušíte něco nového, sledujete módní trendy, nebo raději vsázíte na osvědčenou klasiku, u nás si vyberete. Podprsenku můžete zakoupit jednotlivě, nebo k ní hned dosadit příslušné kalhotky. Tipy na kalhotky do sady najdete vždy v odkazu Související produkty pod fotkou produktu.

Nepřehlédněte kategorii Doplňky, která vám přináší ozdobná ramínka, spínače ramínek, kvalitní gelové či silikonové vycpávky, prodloužená zapínání a spousty dalšího za skvělé ceny.

Jak vypadá správná velikost?

  • Podprsenka musí sedět celý den na svém místě. Pokud ji máte správně upravenou, neměla by vůbec měnit svoji pozici, i když zvednete ruce, předkloníte se nebo se jakkoliv hýbete. Musíte-li ji během dne upravovat, protože vám z ní spodem prsa lezou, nejedná se o vaši velikost.
  • Pokud zapínání u podprsenky vyjíždí moc nahoru, zvolila jste příliš velký obvod podprsenky. Obvod podprsenky by měl být vodorovný (přední část a zapínání ve stejné výšce). Není pravda, že by vám měl být pohodlný a trochu volný. Obvod musí být těsný, aby byla ňadrům poskytnuta maximální opora.
  • Košíček u podprsenky se nesmí shrnovat, krčit, či jakkoliv jinak měnit tvar. Musí sedět a nesmí odstávat, to by znamenalo, že je příliš velký. Půlí-li vám prso napůl, je to také špatně a musíte zvolit větší velikost košíku.
  • Kostice by měla přiléhat k košíčku a prs krásně lemovat. Pod kosticí by se nám neměl vejít prst. Jestliže se vám tam prst vejde, nebo dochází k vyjíždění prsu spodem, máte příliš velký objem. Část mezi košíčky musí perfektně příléhat k hrudní kosti.
  • Pokud pod ramínko vejdou 2 prsty, máte ho správně nastaveno. Ramínka se nesmí v žádném případě zařezávat do ramen, ani z nich padat.